AKTUALITY

7. 12. 2017

Příjmu na hlavní pracovní poměr dělníka do kovárny, dobré finanční podmínky, 5 týdnů dovolené, kreativní práce, nástup ihned. tel. 731 476 760

Umělecká kovárna Jiří Dudek

Umělecká kovárna vstoupila na trh v roce 2003. Od té doby prošla vývojem jak ve zdokonalení výrobních postupů, tak v používané technologii.

Zabývám se ruční umělecko-řemeslnou výrobou s použitím tradičních i moderních postupů. Převážnou část výrobků tvoří brány, mříže, ploty, schodiště, zábradlí, panty, nábytek, krbové doplňky, chladné zbraně, šperky, svícny, lustry, kliky, klepadla a jiné...

Provádím zakázkovou výrobu, při níž každý kus vyrábím dle přání zákazníka, s ohledem na jeho originalitu. Řeším výrobky od prvotního návrhu, přes realizaci až ke konečné montáži včetně dopravy v rámci celé České republiky i zahraničí. Realizuji díla v moderních i historických objektech.

Zajišťuji kompletní dodávku objednaného zboží, která např. zahrnuje i stolařské, sklářské, slévačské prvky, žárovou metalizaci vhodnou pro venkovní instalaci, vratové pohony a další. Výrobky zhotovuji z oceli, nerezu, mosazi, mědi, lité mosazi.

Za svou práci jsem dostal ocenění na kovářských výstavách:

  •  v roce 2006, 2010, 2013 a 2014 jsem byl oceněn na výstavě Hefaiston na hradě Helfštýně
  •  v roce 2007 jsem získal ocenění na zámku Brtnice.  

V únoru 2012 jsem byl oceněn předsedkyní Poslanecké sněmovny paní Němcovou za přínos a udržení tradičního řemesla.  

Jsem připraven Vám nabídnout veškeré kované výrobky v té nejvyšší kvalitě.

Reportáž Toulavé kamery ze dne 30. 10. 2011

Reportáž z pořadu Tři minuty z regionu ze dne 22.4.2017

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting